O FIRMIE

Nasz dzień rozpoczyna się od filiżanki kawy i przeglądania internetowego systemu aktów prawnych, jednak bezpieczeństwo i higiena pracy to nie tylko zbiór przepisów. Bezpieczeństwo pracy w Twojej firmie to także szereg środków organizacyjnych, technicznych i badawczych stosowanych w taki sposób, by ustrzec Twojego pracownika przed ryzykiem wypadku czy choroby zawodowej.  W oparciu o nasze doświadczenie oraz nowoczesne spojrzenie na „problemy bhp” współczesnych firm, proponujemy szereg elastycznych rozwiązań dostosowanych do możliwości i branży firmy.

 Na czym polega nasza współpraca?

Konsultacja

Na wstępie wspólnie zbadamy potrzeby Twojej firmy. Zweryfikujemy co już udało Ci się zrobić, by spełnić wymogi obowiązujących przepisów. Ocenimy, czy posiadasz niezbędną, aktualną dokumentację dotyczącą zakładu pracy oraz pracowników. Dzięki konsultacji wiesz dokładnie czego potrzebujesz.

Ten krok zrealizujemy poprzez kontakt telefoniczny, e-mailowy lub umówimy spotkanie.

Realizacja usługi

W ustalonym terminie większość usług zrealizujemy w Twojej firmie. Zawsze otrzymujesz od nas kompletną, estetycznie sporządzoną dokumentację, w której znajdziesz informacje opracowane indywidualnie dla Ciebie, zgodnie ze specyfiką Twojego zakładu. Koszt dojazdu do 25 km od Inowrocławia pozostaje po naszej stronie. Zapraszamy do naszego biura Ciebie i Twoich pracowników!

Dysponujemy w pełni wyposażoną salą szkoleniową, przygotowaną do przeprowadzenia zajęć dla 15 słuchaczy.

Zawsze w kontakcie

Bezpieczeństwo i higiena pracy to w przedsiębiorstwie proces ciągły. Jeżeli tylko masz pytanie – dzwonisz i szukamy rozwiązania dla Ciebie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przy jednorazowym zleceniu oraz także jeśli rozważasz prowadzenie stałej obsługi Twojej firmy w tym zakresie.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie doradztwa prawnego i technicznego!